طراحی سایت

همه ما به رونق و توسعه کسب و کار خود فکر میکنیم و اولین راهی که به نظرمان می رسد تبلیغات است. با تبلیغات سعی در شناساندن حوزه ی فعالیت خود به دیگران داریم و با وجود صرف هزینه زیاد متاسفانه آن نتیجه ای که انتظارش را داریم بدست نمی آید.

اگر بخواهیم دلیل آن را بررسی کنیم شاید یکی از دلایل این باشد که بسیاری از کسانی که ما به دنبال آنها هستیم اصلا نیازی به ما ندارند و در واقع جامعه هدف را بدرستی انتخاب نکردیم.

اشتباه کجاست و راه حل چیست؟
حلقه گمشده در این مسیر آنجاست که ما به دنبال مشتری می گردیم . آمار موتورهای جستجو نظیر گوگل نشان می دهد که میلیون ها جستجو در حوزه ی کسب و کار صورت می گیرد و این در حالیست که اثری از فعالیت ما در دنیای مجازی وجود ندارد و بسیاری از این جستجو ها بی نتیجه میماند.اشتباه اینجاست که ما بدنبال مشتری میگردیم در صورتیکه مشتریان بدنبال ما هستند و ما را پیدا نمیکنند.

خوشبختانه در سال های اخیر بسیاری از افراد به قدرت و نفوذ اینترنت در کسب وکار پی برده و کم و بیش از آن استفاده میکنند.بعضی ها با راه اندازی صفحاتی در اینستگرام و یا شبکه های اجتماعی مشابه سعی بر بهتر دیده شدن دارند.همه این روش ها موثر بوده اما مهمترین قضیه داشتن سایت اختصاصی در اینترنت و شناسانده شدن آن به موتورهای جستجواست. داشتن یک سایت اختصاصی به مانند وجود یک تابلو برای هر کسب وکاری امری بدیهی است.

شما با داشتن سایت اختصاصی میتوانید فعالیت خود را در آن معرفی کنید ،اطلاعیه وگالری عکس داشته باشید و همچنین در صورت نیاز صفحات اجتماعی خود نظیر اینستاگرام و... در ان قرار دهید.علاوه بر این گروه فردانگر با توجه به سابقه و تجربیاتی که در حوزه فعالیت های مجازی دارد،بعنوان مشاور در کنار شما خواهد بود تا بتواند گامی مهم در بهبود فضای کسب وکار شما بردارد.

چرا فردانگر؟

مشاوره و راهنمایی هدفمند.
تحلیل دقیق و برآورده کردن نیازهای مشتریان.
برنامه نویسی قدرتمند و مجهز به آخرین تکنولوژی های روز.
طراحی سایت با ظاهری زیبا متناسب با سلیقه مشتری.
امنیت و پشتیبانی بلند مدت.
رعایت اصول حرفه ای و تعهد اخلاقی نسبت به مشتریان.
فردانگر را در اینستاگرام هم دنبال کنید...

طراحی سایت


گروه فردانگر آمادگی خود را برای پذیرش هرگونه طراحی سایت در کل کشور به ویژه استان گیلان و شهر رشت ، بندر انزلی ، لاهیجان ، آستانه و ... اعلام می نماید.
آدرس: گیلان - رشت - خيابان سعدی - سه راه معلم - جنب تاکسي بار سعدی - ساختمان مهدی - طبقه سوم - واحد 6

تلفن: 013-33227780